Granica Dorohusk - ZGKS BRAT CUKROWNIK Siennica Nadolna - 15:00

Unia Rejowiec 1:1 GKS Łopiennik
ZGKS BRAT CUKROWNIK Siennica Nadolna 4:1 Orzeł Srebrzyszcze
Kłos GM Chełm 4:1 Granica Dorohusk

Start Krasnystaw – Włodawianka Włodawa 2:3, wyniki...

• autor: dulbi07, 2013-11-03 21:49
Start Krasnystaw – Włodawianka Włodawa 2:3, wyniki chełmskiej okręgówki

W spotkaniu na szczycie Start przegrał 2:3 z Włodawianką

Mimo porażki z Włodawianką Start Krasnystaw (białe koszulki) nadal jest liderem w chełmskiej „okręgówce”

(DOMINIK GUZ)

W Krasnymstawie spotkały się przewodzący w tabeli Start oraz zajmująca drugie miejsce drużyna z Włodawy. Stawką był fotel lidera, który przed tym spotkaniem zajmowali gospodarze.

Miejscowi, jakby nieco przestraszyli się rangi meczu, co przełożyło się na grę podopiecznych trenera Sławomira Kosiora, którzy w pierwszej połowie nie wykorzystali kilku dogodnych okazji (Mateusz Wójcik, Sebastian Sadowski i Damian Sadlak).

Mało tego, pierwszy poważny błąd, już w siódmej minucie sprawił, że to goście pierwszy cieszyli się ze zdobytej bramki. Gapiostwo defensywy Startu wykorzystał Artur Nielipiuk, który otrzymał dokładne podanie od Pawła Soroki i zamienił je na gola.

Po 21 minutach był już remis. Najaktywniejszy w tym okresie Sebastian Sadowski, po uporaniu się z obrońcami gości, dokładnie podał do Kamila Góry. Pomocnik Startu nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem z bliska bramkarza Włodawianki Daniela Polaka.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli miejscowi. W 48 min rzut karny zamienił na gola Mateusz Wójcik. Siedem minut później, ponownie był remis. Po niewykorzystanej kontrze miejscowych, bramkarz Włodawianki szybko wznowił grę. Akcja przeniosła się na pole karne Startu. Najpierw Marcin Chaciówka trafił w poprzeczkę, a dobitka Wojciecha Więcaszka znalazła drogę do siatki bramki gospodarzy.

Przez kolejne kilkadziesiąt minut niewiele działo się na boisku. Oba zespoły skupiały się na tym, aby nie stracić kolejnej bramki. Trybuny ożywiły się w końcówce, kiedy Sadowski mógł zostać bohaterem Startu. Po jego zagraniu bliski samobójczej bramki był Paweł Soroka.

W rewanżu Więcaszek główkował w poprzeczkę, a Daniel Gawroński fatalnie spudłował. Po kolejnej akcji goście już mieli powody do radości. Tym razem Wojciech Więcaszek, po podaniu Marcina Chaciówki i ograniu bramkarza Startu wpakował piłkę do bramki gospodarzy.

Start Krasnystaw – Włodawianka Włodawa 2:3 (1:1)
Bramki: Góra (26), Wójcik (48 z karnego) – Nielipiuk (7), Więcaszek (55, 88).
Start: Bednarczyk – Stępniewski (60 Błaszczak), Borys, Nowakowski, Mazurek, Sadlak, Kowalski (76 Stępniak), Góra (86 Szczepanik), Chariasz, Wójcik, Sadowski.
Włodawianka: Polak – P. Czelej (86 Walko), E. Czelej, Kopczewski, Kruk, Musz (36 Węgliński), Chaciówka, Nielipiuk, Soroka (82 Kociuba), Gawroński, Więcaszek.

Pozostałe mecze

Granica Dorohusk – Ogniwo Wierzbica 2:1 (0:0)
Bramki: Jabłoński (65, 78) – Knot (70).
Granica: Kopeć – Świderski, Dyczko, Sergijuk, Ciejak, Walczuk (85 Petelski), K. Ruszkiewicz, Bala, M. Olender (75 Hawryluk), Jabłoński, Miksza.
Ogniwo: Zagraba – Pilipczuk, Szanfisz, M. Nowaczek, R. Kołtun, T. Nowaczek (75 Adamczuk), K. Hanc (46 M. Kołtun), Knot, Gałecki (80 Błaszczuk), Pilarski, Gomułka.

Unia Białopole – Unia Rejowiec 3:3 (1:1)
Bramki: Łukaszewski (4), Bureć (87 z karnego), Jenda (90+1) – Kloc (2), Szajduk (62, 68).
Białopole: Zelent – Bureć, Domińczuk, T. Soroka, Komosa, Leśnicki, Adamczyk (65 M. Soroka), Sobczuk (65 Dywański), Zdybel, Jenda, Łukaszewski,
Rejowiec: Soczyński (46 Maciejewski) – Pawlicha, Kloc, Szczepanik, Basiński, Miazga (46 Adamczuk), Huk (80 Brzezicki), Czerwiński, Szajduk, Górski, Pastuszak.

Spółdzielca Siedliszcze – Hutnik Ruda-Huta 2:1 (1:0)
Bramki: Iwaniuk (29), Lechowski (85) – Krupski (75 z karnego).
Czerwona kartka: Damian Krupski (Hutnik) w 90 min, za drugą żółtą.
Spółdzielca: Lipczak – Jop, Wawruszak, Braniewski, Jędruszak, Hawerczuk (46 Terlecki), Osoba, Domański, Denisiuk (85 Borek), Lechowski, Iwaniuk (75 Pasternak).
Hutnik: Kamiński – Czerniakiewicz, Kozak, Pawlak, Borysiuk (38 Nestorowicz), Krawczyński (70 Świszcz), P. Nawrocki (62 Kulbicki), R. Nawrocki (80 Skimina), Krupski. D. Balcerek, A. Chmiel.

Brat Siennica Nadolna – Pławanice Kamień 2:1 (0:1)
Bramki: Arnold Kister (60, 70) – Piech (25).
Brat: Wróbel – Korszun (79 Malinowski), J. Salitra, Czuluk, Arkadiusz Kister, Łata (69 D. Salitra), Chłopek (76 Ćwirta), J. Dębski, Czuba, Frącek (67 Dobosz), Arnold Kister.
Pławanice: Jakubiec (46 Paluch) – Neckar, Hawryluk, Petruk, Gąsiorowski, Filipczuk, Piech (75 Stelmasiewicz), Rzeszut, Ne-storowicz, Antoniak, Dudko.

Frassati Fajsławice – Vojsławia Wojsławice 9:2 (3:0)
Bramki: P. Szadura (12, 67), A. Czajka (31, 69), Skorek (35), Adamiak (50), Ł. Kasperek (66, 77), Rybak (81) – Szumilak (62), Staniszewski (89 z karnego).
Frassati: Czuba – M. Szadura, Furmaniak, Stacharski, Madeja, P. Kasperek (54 Szymaniak), P. Szadura, A. Czajka (72 K. Przebirowski), Adamiak (54 Baran), Ł. Kasperek, Skorek (70 Rybak).
Vojsławia: Kaczan – Matczuk, Czerniej, Mazurek, Dudzic, Szumilak, D. Hałaj, Kaznowski, Staniszewski, Burda, Dyszewski.

Ruch Izbica – Kłos Chełm 1:7 (0:3)
Bramki: S. Swatowski (70) – Janas (17), Ciołek (29, 55, 60), Zwirbla (38), Flis (58), Wróbleski (90).
Ruch: Pastuszak (46 S. Suszek) – Ignaciuk, Pawelec, Kalita, B. Suszek (75 Dołhan), Jarmosz, Rysak, Nizioł (46 Kaszak), Śliwa, Baczyński (46 Zając), S. Swatowski.
Kłos: Kozłowski – Wróblewski, E. Poznański, Wyrostek, Bogusz (73 Hawryluk), Flis (73 M. Antoniak), P. Poznański, Janas, Szmytki (63 Król), Ciołek, Żwirbla (63 Wałczyk).

Źródło: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20131103/PILKA10/131109907

Granica Dorohusk   ZGKS BRAT CUKROWNIK Siennica Nadolna
2024-03-30, 15:00:00